ADAM co to jest
Kto to jest ADAM? Słownik Cudzoziemka mąż; Róży, syn burmistrza, nauczyciel matematyki. Sprawiał.

Biografia Adam

Kim był ADAM: jedna z głównych postaci powieści M. Kuncewiczowej Cudzoziemka mąż; Róży, syn burmistrza, nauczyciel matematyki. Sprawiał wrażenie człowieka zahukanego, skulonego w sobie. Łatwo poddawał się naciskom żony. Zawsze zachwycał się jej urodą, co z biegiem lat stawało się powodem jego udręki i bólu. Wiedział gdyż, iż jego miłość jest nieodwzajemniona. Nigdy nie potrafił walczyć o własne ("przegrał" swą miłość do córki)

LITERATURA ANZELM:
biografia Żeromskiego Róża syn prostytutki i nieznanego ojca;wychowywał się w trudnych warunkach;aresztowany za działalność o charakterze lewicowym, w niebezpieczeństwie karą śmierci wybiera donosicielstwo adam.
LITERATURA AURELIUSZ FLAWIUSZ MAGNUS KASJODOR:
biografia Malewskiej Przemija postać świata Rzymianin, minister na dworze króla Teodoryka, później królewny; Amalasunty, wreszcie króla; Teodahada;zrezygnował ze służby, resztę długiego życia spędził na adam.
LITERATURA AGRYPPINILLA:
biografia postać z powieści R. Gravesa Ja, Klaudiusz i Klaudiusz i Messalina ostatnia żona; Klaudiusza, której w zasadzie oddał władzę. Silna, bezwzględna, władcza, przypomina; Liwię. Matka Nerona adam.

Czym jest Adam znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: