JANICE ANGSTROM co to jest
Kto to jest ANGSTROM JANICE? Słownik Królika: infantylna, zagubiona, bezskutecznie poszukująca.

Biografia Angstrom Janice

Kim był ANGSTROM JANICE: jedna z postaci powieści J. Updike´a Uciekaj, Króliku żona; Królika: infantylna, zagubiona, bezskutecznie poszukująca oparcia i źródła bezpieczeństwa w chłodnych emocjonalnie rodzicach, później w lekkomyślnym mężu. Patologicznie nieporządna, alkoholiczka. Po drugiej ucieczce męża topi nowo narodzoną córkę w kąpieli

LITERATURA ALDONA:
biografia historycznej z dziejów litewskich i pruskich A. Mickiewicza Konrad Wallenrod ukochana i żona; Konrada Wallenroda;gdy on postanawia wrócić do Zakonu, i niszczyć go od wewnątrz, Aldona przywdziewa angstrom janice.
LITERATURA ADOLF:
biografia komedii M. Bałuckiego Dom otwarty narzeczony; Kamili, czubi się z nią. Dowcipny młodzian. Staje w obronie honoru domu; Żelskich, poprzez co zyskuje sympatię wszystkich i uznanie narzeczonej;przestaje angstrom janice.
LITERATURA ALLAN SALLY:
biografia wielotomowego cyklu powieści podróżniczych A. Szklarskiego (Tomek w krainie kangurów, Przygody T. na Czarnym Lądzie, T. na wojennej ścieżce, T. na tropach Yeti, Tajemnicza wyprawa T. i inne) młoda angstrom janice.

Czym jest Janice Angstrom znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: