ANNA co to jest
Kto to jest ANNA? Słownik mieszkała ze starą matką, z którą wciąż się kłóciła. Miała chłopca.

Biografia Anna

Kim był ANNA: postać z powieści J. Dos Passosa Manhattan Transfer Żydówka, mieszkała ze starą matką, z którą wciąż się kłóciła. Miała chłopca - bezrobotnego. Matka wyrzuciła ją z domu. Utrzymywała się z pracy w barze, później pracowała jako krawcowa. Uczestniczyła w strajku krawców, sympatyzowała z komunistami. Została łamistrajkiem i przyjęła pracę w salonie mody. W pożarze, który tam wybuchł, została mocno poparzona

LITERATURA ALICJA:
biografia Carrolla Przygody Alicji w Krainie Czarów i O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra ciekawska, rezolutna dziewczynka o bujnej wyobraźni, która, zasnąwszy u boku siostry na łące, śni o anna.
LITERATURA AKTEON:
biografia opowieści mitologicznych Owidiusza Przemiany wnuk; Kadmosa;błądząc po lesie, spotkał kąpiące się nago nimfy z boginią Dianą. Ta z zemsty zamieniła go w jelenia, którego dopadła sfora myśliwskich psów anna.
LITERATURA ANIS AL DŻALIS (Arab. Powiernica Biesiadnika):
biografia zawartej w Księdze tysiąca i jednej nocy bardzo piękna i wykształcona niewolnica, którą dla sułtana kupił jego wezyr. By ją odpowiednio przygotować dla władcy, wezyr wziął ją na kilka dni do swojego anna.

Czym jest Anna znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: