GERDA ARNOLDSEN co to jest
Kto to jest ARNOLDSEN GERDA? Słownik szkolna przyjaciółka; Toni Buddenbrook, żona; Toma.

Biografia Arnoldsen Gerda

Kim był ARNOLDSEN GERDA: bohaterka sagi mieszczańskiej T. Manna Buddenbrookowie szkolna przyjaciółka; Toni Buddenbrook, żona; Toma Buddenbrooka, pochodziła z arystrokratycznej, holenderskiej rodziny. Wyjątkowej urody, o sporym talencie muzycznym, nie potrafiła porozumieć się z mężem, co wprowadziło do ich domu poczucie samotności i obcości. Syn Hanno odziedziczył po matce talent muzyczny i całkowity brak zainteresowania sprawami rodzinnymi. Jego przedwczesna śmierć (był chorowity) jest symbolem ostatecznego upadku rodziny

LITERATURA ASTROW:
biografia Czechowa Wujaszek Wania doktor, który w przeciągu kilku lat wymienił się z przystojnego młodzieńca w podstarzałego, zniszczonego życiem człowieka bez ideałów i chęci do czegokolwiek, regularnie arnoldsen gerda.
LITERATURA AJGISTOS:
biografia bohater trylogii Ajschylosa Oresteja kochanek; Klitajmestry;chełpi się, iż zabójstwo Agamemnona i jego branki zostało dokonane za jego namową. Zabity poprzez; Orestesa arnoldsen gerda.
LITERATURA ADONIS:
biografia opowieści mitologicznych Owidiusza Przemiany piękny młodzieniec, gdzie (z winy Amora) zakochała się Wenera;w trakcie polowania rozszarpał go dzik, a Wenera zamieniła go w kwiat - anemon arnoldsen gerda.

Czym jest Gerda Arnoldsen znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: