STEPAN ASTACHOW co to jest
Kto to jest ASTACHOW STEPAN? Słownik sąsiad; Melechowów, mąż; Aksinii Astachowej, mieszkaniec.

Biografia Astachow Stepan

Kim był ASTACHOW STEPAN: jeden z bohaterów epopei M. Szołochowa Cichy Don Kozak, sąsiad; Melechowów, mąż; Aksinii Astachowej, mieszkaniec chutoru nad Donem. Brał udział w I wojnie światowej (trafił do niemieckiej niewoli), był powstańcem walczącym z czerwonogwardzistami. Na skutek zdrady żony zaprzysięgły wróg; Griszki Melechowa. Pod koniec stworzenia kozackiego wyjechał na Krym

LITERATURA ASTROW:
biografia Czechowa Wujaszek Wania doktor, który w przeciągu kilku lat wymienił się z przystojnego młodzieńca w podstarzałego, zniszczonego życiem człowieka bez ideałów i chęci do czegokolwiek, regularnie astachow stepan.
LITERATURA ALLWORTHY TOMASZ:
biografia Fieldinga Historia życia Toma Jonesa, a więc dzieje podrzutka szlachcic, dziedzic największych dóbr w hrabstwie Somerset, wdowiec. Podrzucono mu do łóżka niemowlę, którym się zaopiekował i został astachow stepan.
LITERATURA AJGISTOS:
biografia bohater trylogii Ajschylosa Oresteja kochanek; Klitajmestry;chełpi się, iż zabójstwo Agamemnona i jego branki zostało dokonane za jego namową. Zabity poprzez; Orestesa astachow stepan.

Czym jest Stepan Astachow znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: