ASTON co to jest
Kto to jest ASTON? Słownik mieszkający w nędznym pokoju w zachodnim Londynie. Niezdolny do.

Biografia Aston

Kim był ASTON: bohater sztuki H. Pintera Dozorca mężczyzna po trzydziestce, mieszkający w nędznym pokoju w zachodnim Londynie. Niezdolny do zaprowadzenia porządku, gromadzi wiadra, zepsuty piecyk gazowy, nieczynny zlew i kawałki drewna, przeznaczone na budowę szopy z tyłu posesji. W jego pustym, bezczynnym życiu postawienie szopy staje się niewykonalną idée fixe. Aston przeszedł kurację elektrowstrząsową w szpitalu psychiatrycznym pod Londynem. Od tego czasu trwa jego degrengolada indywidualna i socjalna - nie może pracować, nie jest w stanie zebrać myśli, nie sypia w nocy, dnie spędza poza domem. Pewnego dnia przyjmuje do domu bezdomnego włóczęgę,; Daviesa, daje mu trochę pieniędzy, ofiarowuje łóżko i parę butów. Proponuje mu posadę dozorcy i informuje go, po pojawieniu się brata,; Micka, iż zamierza na życzenie brata odnowić i zaopatrzyć ten i kilka innych pokoi na półpiętrze. Gdy Davies rozpoczyna intrygować przeciwko niemu z Mickiem (biorąc na serio grę tamtego), Aston wyrzuca go z domu

LITERATURA ANDRZEJ:
biografia jednoaktówki Powódź , wystawionej w teatrze Małe Zwierciadło w dramacie J. Szaniawskiego Dwa teatry. W trakcie powodzi czółno ratunkowe zabiera jego dziecko i żonę i jego jako sprawnego wioślarza aston.
LITERATURA ALMAWIWA:
biografia komedii P. Beaumarchais Cyrulik sewilski hrabia, zakochany w pięknej Rozynie;sądzi, iż jest ona żoną starego; Bartola. Przypadkowo spotkany; Figaro wyprowadza go z błędu;Rozyna jest pod opieką starca aston.
LITERATURA AKNE MONTECALFI:
biografia I. Witkiewicza 622 upadki Bunga, a więc Demoniczna kobieta tytułowa demoniczna kobieta , śpiewaczka operowa, typowa modernistyczna femme fatale. Erotyczną przewrotnością oddziałuje na; Bunga aston.

Czym jest Aston znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: