ASTROW co to jest
Kto to jest ASTROW? Słownik przeciągu kilku lat wymienił się z przystojnego młodzieńca w.

Biografia Astrow

Kim był ASTROW: postać z dramatu A. Czechowa Wujaszek Wania doktor, który w przeciągu kilku lat wymienił się z przystojnego młodzieńca w podstarzałego, zniszczonego życiem człowieka bez ideałów i chęci do czegokolwiek, regularnie upijał się. Pogardzał parafiańskim życiem. Uważał, iż jest niezdolny do miłości, czym zadręczał; Sonię, a równocześnie kochał się w; Jelenie Andriejewnie

LITERATURA ABU SIR:
biografia opowieści Księgi tysiąca i jednej nocy balwierz z Aleksandrii, sąsiad; Abu Kira. Gdyż interesy szły mu kiepsko, wyruszył w świat wraz z Abu Kirem. Zarabiał robotą na jedzenie, którym dzielił się ze astrow.
LITERATURA ALLEGRETTI SPARTACO:
biografia powieści M. Bulatovicia Bohater na ośle pięćdziesięcioletni włoski pułkownik, dowódca oddziału stacjonującego w czarnogórskim miasteczku. Otyły, bojaźliwy. Właściwie jedynym jego zajęciem - poza astrow.
LITERATURA ALLWORTHY BRYGIDA:
biografia Fieldinga Historia życia Toma Jonesa, a więc dzieje podrzutka siostra; Tomasza Allworthy´ego, już jako stara panna po trzydziestce wyszła za mąż za kapitana Blifila, któremu urodziła syna. Jej mąż astrow.

Czym jest Astrow znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: