AUTOR co to jest
Kto to jest AUTOR? Słownik bohaterem początkowej części utworu, bo opisuje własne doświadczenia w.

Biografia Autor

Kim był AUTOR: postać z powieści N. Hawthorne´a Szkarłatna litera jest bohaterem początkowej części utworu, bo opisuje własne doświadczenia w pracy w Urzędzie Celnym w Salem w połowie XIX wieku. Okazuje się, iż w Salem - rodzinnym mieście Hawthorne´a - jego przodkowie w XVII wieku palili czarownice. Na strychu budynku ceł znajduje papiery Jonatana Pue, inspektora z XVIII wieku, a w nich historię; Hester Prynne i autentyczną, wyhaftowaną na płótnie czerwoną literę "A" (skrót od "adultery" - cudzołóstwo)

LITERATURA ARNOUX MARIA ANIELA:
biografia G. Flauberta Szkoła uczuć. Dzieje pewnego młodzieńca kobieta południowej urody, którą; Fryderyk Moreau spotyka przypadkowo w podróży i zakochuje się w niej najtrwalszą miłością swego życia. Już jej autor.
LITERATURA ANDROMEDA:
biografia postać ze zbioru opowieści mitologicznych Owidiusza Przemiany córka króla Kefeusa i Kasjopei, została skazana na śmierć poprzez Ammona, boga libijskiego. Uratował ją; Perseusz i ożenił się z nią autor.
LITERATURA ARONNAX PIERRE:
biografia Verne´a 20 000 mil podmorskiej żeglugi prof., lider wyprawy statku Abraham Lincoln , która miała wykryć prawdę o tajemniczym potworze, spotykanym poprzez statki na całym świecie. Potem podróżuje na autor.

Czym jest Autor znaczenie w Słownik bohaterów A .

  • Dodano:
  • Autor: