RADCA BEHRENS co to jest
Kto to jest BEHRENS, radca? Słownik doktor Sanatorium Berghof, silna osobowość;cechuje go.

Biografia Behrens, Radca

Kim był BEHRENS, RADCA: bohater powieści T. Manna Czarodziejska góra kluczowy doktor Sanatorium Berghof, silna osobowość;cechuje go profesjonalizm i zdecydowanie i rodzaj melancholii, który kazał mu po śmierci żony zostać w Davos na zawsze. Behrens zajmował się leczeniem ciała, jego prawa ręka, dr Krokowski, jako psychoanalityk, miał uzdrawiać dusze pacjentów

LITERATURA BRONIKOWSKI:
biografia dramatu S. Wyspiańskiego Noc listopadowa przynosi; Lelewelowi informacja o wybuchu stworzenia i namawia go, aby przejął władzę w własne ręce i stanął na czele rządu. Nie może zrozumieć, iż Lelewel behrens, radca.
LITERATURA BIANKA:
biografia Różewicza Białe małżeństwo do dziesiątego roku życia wychowywana jako chłopiec na skutek ojca, który po śmierci pierworodnego syna bardzo pragnął mieć potomka płci męskiej. Ten fakt wywołał u niej behrens, radca.
LITERATURA BUKARY/LUCYFER:
biografia dramacie mistycznym J. Słowackiego Samuel Zborowski, reprezentująca ziemskie siły nieczyste, które rządzą ludźmi, medium pomiędzy światem materialnym i światem duchów przyczynia się do śmierci behrens, radca.

Czym jest Radca Behrens znaczenie w Słownik bohaterów B .

  • Dodano:
  • Autor: