BUDDENBROOK co to jest
Kto to jest BUDDENBROOK TOM? Słownik Buddenbrooka, brat; Toni. Młody i energiczny, nie potrafił.

Biografia Buddenbrook Tom

Kim był BUDDENBROOK TOM: bohater powieści T. Manna Buddenbrookowie syn; Jeana Buddenbrooka, brat; Toni. Młody i energiczny, nie potrafił mimo wszystko utrzymać spółki rodzinnej, tym bardziej iż był mniej skrupulatny i zawierał wątpliwe transakcje. Związany emocjonalnie z kwiaciarką Anną, ożenił się z rozsądku z Gerdą Amoldsen. Poświęcił się jako konsul a później senator sprawom publicznym. Inicjalnie postarzały, osamotniony (błyskawicznie stracił kontakt z żoną, nigdy nie potrafił porozumieć się z synem Hanno), cierpiał na obsesję czystości. Zmarł po niecelnym zabiegu dentystycznym

LITERATURA BARTOLO:
biografia Beaumarchais Cyrulik sewilski chciwy staruch, prawny opiekun; Rozyny, który chce jej majątku. Gdy wszystkie intrygi pozwalają nareszcie przygotować akt ślubu,; Almawiwa w ostatniej chwili to buddenbrook tom.
LITERATURA BAGGINS BILBO:
biografia R.R. Tolkiena Hobbit, a więc tam i z powrotem hobbit, syn Belladonny Tuk i Bunga Bagginsa, mieszkaniec Pagórka w Bag End. Hobbici to mali ludzie, mniejsi od krasnoludów (nie noszą także bród buddenbrook tom.
LITERATURA BARRET IV, OLIWER:
biografia opowiadania E. Segala Love story potomek potężnego rodu harvardczyków. Wbrew woli ojca żeni się z; Jennifer Cavilleri, co jest powodem zerwania z rodziną. W chwili, gdy osiąga efekt zawodowy jako buddenbrook tom.

Czym jest Tom Buddenbrook znaczenie w Słownik bohaterów B .

  • Dodano:
  • Autor: