VITO CORLEONE co to jest
Kto to jest CORLEONE VITO? Słownik chrzestny prawdziwe nazwisko Vito Andolini, jeden z.

Biografia CORLEONE VITO

Kim był CORLEONE VITO: kluczowy bohater powieści gangsterskiej M. Puzo Tata chrzestny prawdziwe nazwisko Vito Andolini, jeden z potężniejszych ojców chrzestnych mafii (stąd tytuł Don), obejmującej (w razie jego organizacji) Stany Zjednoczone i Sycylię. Zaczynał jako importer oliwy z Włoch, przemycał spirytus i whiskey z Kanady, kontrolował przemysł filmowy, z czasem uzyskał wpływy pol ityczne w wysokich urzędach i w Kongresie. Efekt zawdzięczał inteligencji i darowi przewidywania. Ożenił się z szesnastoletnią Sycylijką i miał z nią czworo dzieci - trzech synów i córkę. Zaadoptował Toma Hagena, przyjaciela Sonniego ( Santino Corleone). Zmarł śmiercią naturalną, przy pracy w ogrodzie

LITERATURA CHŁOPIEC:
biografia Becketta Czekając na Godota ma bliźniaczego brata. Obaj pracują dla Godota. Jest posłańcem przysyłanym każdego dnia z informacją dla; Estragona i; Vladimira, iż przybycie Godota ulega przesunięciu na corleone vito co to jest.
LITERATURA CIUMKAŁA:
biografia Baron corleone vito definicja.
LITERATURA CZARNA WRÓŻKA:
biografia powieści W.M. Thackeraya Pierścień i róża a więc historia Lulejki i Bulby usłużna i pracowita;zrażona nieuprzejmością, brakiem wdzięczności ze strony obdarowanych, usuwa się z oficjalnego życia corleone vito co znaczy.

Czym jest Vito Corleone znaczenie w Słownik bohaterów C .

  • Dodano:
  • Autor: