CZEN co to jest
Kto to jest CZEN? Słownik Chińczyk;należy do komunistycznej organizacji bojowej, przygotowującej.

Biografia CZEN

Kim był CZEN: kluczowy bohater powieści A. Malraux Dola człowiecza Chińczyk;należy do komunistycznej organizacji bojowej, przygotowującej rewolucję w Szanghaju. Wychowany w duchu chrześcijańskim, ma mocne poczucie grzechu. Czyni z terroru religię, mistykę, podobny japońskim kamikadze. Zabija pośrednika handlowego w hotelu, wykonując na nim wyrok. Od tego momentu prześladuje go myśl o morderstwie, jakiego po raz pierwszy w życiu dokonał. Dlatego szuka pomocy u starego; Gisorsa. Po zwycięstwie rewolucji w Szanghaju jedzie do Hankou, siedziby Międzynarodówki, aby uzyskać zezwolenie na zabicie; Czang Kaiszeka. Nie uzyskując go, postanawia na swoją rękę dokonać zamachu. Ginie rzucając się z bombą pod auto Czang Kai szeka

LITERATURA COPELAND BENEDICT MADY:
biografia McCullers Serce to samotny myśliwy Murzyn, był lekarzem. Leczył ludzi swojej rasy. Walczył o prawa Murzynów. Miał socjalistyczne przekonania. Był ateistą, z czym nie mogła się pogodzić; Portia czen co to jest.
LITERATURA CLARE ANGEL:
biografia Hardy´ego Tessa d´Urberville mąż; Tessy d´Urberville. Nie mogąc pogodzić się z przeszłością żony, opuszcza ją i wyjeżdża do Brazylii. Powraca skruszony i mniej surowy w poglądach moralnych, lecz czen definicja.
LITERATURA CZARNI JE¬D¬CY:
biografia Nazgule czen co znaczy.

Czym jest Czen znaczenie w Słownik bohaterów C .

  • Dodano:
  • Autor: