EDMOND co to jest
Kto to jest EDMOND SIR? Słownik Anglik. Znajomy; Marceli, towarzysz i organizator seksualnych.

Biografia Edmond Sir

Kim był EDMOND SIR: postać z opowiadania G. Bataille´a Historia oka bogaty Anglik. Znajomy; Marceli, towarzysz i organizator seksualnych ekscesów. Najbrutalniejszy z nich to deprawacja hiszpańskiego księdza.; Simona podnieca go w trakcie spowiedzi, następnie masturbuje, Anglik wyjmuje z tabernakulum cyborium, które Simona podsuwa księdzu - spermą kapłana zostają oplute hostie. To sir Edmond jest także pomysłodawcą kolejnego czynu Simony: spółkując w zakrystii z księdzem, dusi go (sposobność połączenia śmierci i ejakulacji). Morderstwo księdza i jego okoliczności zmuszają trójkę do ucieczki z Hiszpanii

LITERATURA ECCLES LUCY:
biografia jedna z postaci powieści J. Updike´a Uciekaj, Króliku żona pastora, zainteresowana psychologią, matka dwóch córeczek. Prowadzi dwuznaczną grę z; Królikiem, który odrzuca jej propozycję erotyczną edmond sir.
LITERATURA EMILIA:
biografia Szekspira Otello żona; Jagona, towarzyszka; Desdemony, bezgranicznie jej oddana. Nie podejrzewa męża o knucie intrygi przeciw swej pani. Nieumyślnie staje się powodem śmierci Desdemony. W przebiegu edmond sir.
LITERATURA ECCLES JACK:
biografia jedna z postaci powieści J. Updike´a Uciekaj, Króliku pastor mający problemy wewnętrzne, bez charyzmy kapłańskiej i wewnętrznego ciepła, próbujący wpłynąć na uciekającego; Królika. Ponosi klęskę edmond sir.

Czym jest Sir Edmond znaczenie w Słownik bohaterów E .

  • Dodano:
  • Autor: