GINA EKDAL co to jest
Kto to jest EKDAL GINA? Słownik matka; Jadwini Ekdal, niegdyś jako panna Hansen była wykorzystywaną.

Biografia Ekdal Gina

Kim był EKDAL GINA: postać z dramatu H. Ibsena Dzika kaczka żona; Hjalmara, matka; Jadwini Ekdal, niegdyś jako panna Hansen była wykorzystywaną; Hakena Werlego i miała z nim romans. Najprawdopodobniej on był ojcem jej dziecka. Mimo że to jej mąż był fotografem, wykonywała za niego pracę, utrzymywała i prowadziła dom. Utwierdzała męża w przekonaniu, iż jest kimś wyjątkowym i wybitnym. Aż do momentu zjawienia się; Gregersa Werlego nie powiedziała mu o związku, który łączył ją z Hakenem Werle

LITERATURA ENEASZ:
biografia eposu Wergiliusza Eneida syn Wenus, ścigany gniewem bogini Junony, tuła się po lądach i morzach płynąc z Troi do domu, do Italii;Junona zsyła na jego statki burzę, którą uśmierza Neptun;przyjęty ekdal gina.
LITERATURA ELWIRA:
biografia postać z komedii Moliera Świętoszek druga żona; Orgona. Znacząco młodsza od niego - dystansuje się od męża, gdy uległ wymowie; Tartufe´a. Nie ulega namowom złotoustego faworyta swego męża ekdal gina.
LITERATURA ELROND:
biografia R.R. Tolkiena Hobbit, a więc tam i z powrotem władca elfów z doliny Rivendell, słynie z gościnności w przeciwieństwie od króla elfów leśnych (te - nie są złe (…), lecz nie ufają nieznajomym ), nie ekdal gina.

Czym jest Gina Ekdal znaczenie w Słownik bohaterów E .

  • Dodano:
  • Autor: