WALTER FABER co to jest
Kto to jest FABER WALTER? Słownik pięćdziesięcioletni inż.. Z pochodzenia Szwajcar, mieszka w Nowym.

Biografia Faber Walter

Kim był FABER WALTER: kluczowy bohater powieści M. Frischa Homo faber pięćdziesięcioletni inż.. Z pochodzenia Szwajcar, mieszka w Nowym Jorku i Paryżu. Jest samotnikiem z wyboru. Abosolutnie pochłonięty robotą. Typowy przedstawiciel epoki technicyzacji. Podchodzi do świata w sposób techniczno matematyczny. Reprezentant praktycyzmu i racjonalizmu. Na statku z Ameryki do Europy poznaje; Elisabeth Piper, z którą podróżuje dalej poprzez Włochy do Grecji. Jego podejście do życia niszczy splot przypadków

LITERATURA FIORAVANTI LORENZO:
biografia Bulatovicia Bohater na ośle włoski kapitan, stale pijany. Tęsknił do żony i syna. Sfrustrowany, nienawidzący wojny;jego depresja pogłębiła się, kiedy dowiedział się o śmierci żony i syna, którzy faber walter.
LITERATURA FENTON:
biografia Szekspira Wesołe kumoszki z Windsoru szlachcic z wzajemnością zakochany w; Annie Page, nie akceptowany poprzez rodziców dziewczyny. Miłość jednak zwycięża - młodym udaje się pokrzyżować plany; Pani faber walter.
LITERATURA FANTYNA:
biografia W. Hugo Nędznicy dziewczyna z ludu, nie znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez ukochanego, który okazał się flirciarzem i lekkoduchem. Kiedy córka miała 3 lata, oddała faber walter.

Czym jest Walter Faber znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: