LORENZO FIORAVANTI co to jest
Kto to jest FIORAVANTI LORENZO? Słownik kapitan, stale pijany. Tęsknił do żony i syna. Sfrustrowany.

Biografia Fioravanti Lorenzo

Kim był FIORAVANTI LORENZO: postać z powieści M. Bulatovicia Bohater na ośle włoski kapitan, stale pijany. Tęsknił do żony i syna. Sfrustrowany, nienawidzący wojny;jego depresja pogłębiła się, kiedy dowiedział się o śmierci żony i syna, którzy zginęli w bombardowaniu. Zamordował; Brambillę, gdy przekonał się, iż był on donosicielem. Miał zamierzenie przystać do partyzantów, lecz w trakcie ucieczki zabili go chłopi

LITERATURA FAUST:
biografia dramatu J.W. Goethego Faust uczony, który poświęcił życie na poszukiwanie prawdy. Długoletnie studia filozoficzne, medyczne i teologiczne uświadomiły mu jedynie granice ludzkiego poznania, kontakt z fioravanti lorenzo.
LITERATURA FERRAND JAKUB (NOTARIUSZ):
biografia Sue Tajemnice Paryża hipokryta, mamiący pozorami ascezy i cnoty - skąpiec i lubieżnik, ograbiający klientów i mordujący ich z pomocą; Polidoriego, (córka księcia, brat pani Fermont, matka i tata fioravanti lorenzo.
LITERATURA FERRAL:
biografia Malraux Dola człowiecza prezes Francuskiej Izby Handlowej w Chinach, przedtem pracownik w komisjach Izby Poselskiej, właściciel plantacji kauczuku. Swą polityką doprowadza do zwycięstwa; Czang Kai fioravanti lorenzo.

Czym jest Lorenzo Fioravanti znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: