FLEUR co to jest
Kto to jest FLEUR? Słownik córka; Soamesa Forsyte´a i jego drugiej żony, Anetki;wyjeżdża na kilka.

Biografia Fleur

Kim był FLEUR: bohaterka powieści J. Galsworthy´ego Saga rodu Forsyte´ów córka; Soamesa Forsyte´a i jego drugiej żony, Anetki;wyjeżdża na kilka dni do Vala i Holly;spotyka się z Jonem (synem; Ireny i; Jo), zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ciągle stwarza okazje do spotkań z nim;prawdy o tacie i Irenie dowiaduje się od Profonda;namawia Jona na potajemny ślub;po jego odmowie i wyjeździe wychodzi za baroneta Michała Monty´ego

LITERATURA FRANKENSTEIN WIKTOR:
biografia powieści M.W. Shelley Frankenstein opowiadający historię swego życia; Waltonowi, młody naukowiec, który od dzieciństwa skłaniał się ku nauce, interesował się filozofią natury, a będąc studentem na fleur.
LITERATURA FIKANDER:
biografia fantastyczna postać z książki M. Wojtyszki Bromba i inni stworzonko o melancholijnej naturze, pisarz, zakochany w Malwince zegarynce fleur.
LITERATURA FREEMANTLE MARGARET:
biografia powieści I. Shawa Młode lwy młoda, smukła, pełna powabu, lubiąca się bawić Amerykanka, studiująca w Wiedniu scenografię. Bawiła w Alpach austriackich, gdzie spędzała Sylwestra. Została niemal fleur.

Czym jest Fleur znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: