FLORVILLE co to jest
Kto to jest FLORVILLE? Słownik Florville i Courvall, a więc fatalizm;trzydziestoletnia kobieta.

Biografia Florville

Kim był FLORVILLE: bohaterka noweli D. de Sade´a Zbrodnie namiętności Florville i Courvall, a więc fatalizm;trzydziestoletnia kobieta, którą fatalizm doprowadza do samobójczej śmierci. Uprzednio zabija niedoszłego gwałciciela;później okazuje się, iż był to jej syn;jest kochanką brata, o czym dowiaduje się potem, swymi zeznaniami skazuje na śmierć kobietę, która okaże się być jej matką, wychodzi za mąż za mężczyznę, który okaże się być jej ojcem

LITERATURA FAUST JAN:
biografia dramatu C. Marlowe´a Tragiczna historia doktora Fausta urodził się w Rodzie w Niemczech, nadzwyczajnie uzdolniony i wykształcony, studiował teologię, fizykę, filozofię, zajmował się medycyną i prawem florville.
LITERATURA FLEUR:
biografia J. Galsworthy´ego Saga rodu Forsyte´ów córka; Soamesa Forsyte´a i jego drugiej żony, Anetki;wyjeżdża na kilka dni do Vala i Holly;spotyka się z Jonem (synem; Ireny i; Jo), zakochuje się w nim od florville.
LITERATURA FEDRA:
biografia tragedii J. Racine´a Fedra żona; Tezeusza, macocha; Hipolita, którego pokochała już dawno, gdy jako młoda małżonka przybyła z Tezeuszem do Aten. Daremnie usiłowała przebłagać bogów, wznosząc im florville.

Czym jest Florville znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: