FONSIO co to jest
Kto to jest FONSIO? Słownik właściwie Alfonso, dziewięcioletni syn don Rigoberto. Dona Lukrecja po.

Biografia Fonsio

Kim był FONSIO: bohater powieści M. Vargasa Llosy Pochwała macochy właściwie Alfonso, dziewięcioletni syn don Rigoberto. Dona Lukrecja po ślubie z don Rigoberto bała się, iż nie zostanie zaakceptowana poprzez pasierba. Fonsio jednak manifestował własną wręcz niezwykłą miłość do macochy, która coraz wyraźniej nabierała erotycznych podtekstów. Podglądał ją w kąpieli, a kiedy to się wydało, zagroził samobójstwem, jeżeli Lukrecja obrazi się na niego i przestanie kochać. W okresie nieobecności don Rigoberto doszło do sprowokowanego poprzez Fonsia zbliżenia fizycznego z macochą, co następnie chłopiec opisał w wypracowaniu szkolnym. Don Rigoberto wyrzucił żonę z domu, zaś Fonsio zaczął uwodzenie służącej Justysi

LITERATURA FARISZTA GIBRIL:
biografia Rushdiego Szatańskie wersety właściwe nazwisko Ismail Nadżmuddin, urodzony w Bombaju, na początku roznosiciel obiadów, później wzięty, słynny aktor filmów teologicznych , kreujący najczęściej role fonsio.
LITERATURA FÜRSTENBERG:
biografia powieści J.I. Kraszewskiego Hrabina Cosel grał rolę arystokraty i magnata, zajmował się na dworze; Augusta II tworzeniem intryg i walką z nieprzyjaciółmi. Wierny hrabinie; Reuss (był jej narzędziem w fonsio.
LITERATURA FILO:
biografia Zapolskiej Panna Maliczewska właściwie Gustaw Daum, syn znanego mecenasa, zakochany w; Stefce Maliczewskiej, chce się z nią ożenić, na co nie pozwala mu tata, który sam jest kochankiem Maliczewskiej fonsio.

Czym jest Fonsio znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: