JOLYON FORSYTE co to jest
Kto to jest FORSYTE JOLYON? Słownik nestor, po 15 latach nawiązał relacje z synem; Jo;uwielbiał.

Biografia Forsyte Jolyon

Kim był FORSYTE JOLYON: bohater powieści J. Galsworthy´ego Saga rodu Forsyte´ów nestor, po 15 latach nawiązał relacje z synem; Jo;uwielbiał własną wnuczkę; June Forsyte, mieszkającą wraz z nim;na starość zupełnie pogodził się z synem i ponownie umieścił go w swoim testamencie;kupił wiejską posiadłość Soamesa Forsyte´a, gdzie zamieszkał z synem i jego rodziną i z June;będąc sam w posiadłości, zaprzyjaźnił się z; Ireną (która wtedy już odeszła od Soamesa i zamieszkała w Chelsea);zmarł zostawiając jej 15.000 funtów, co zbulwersowało rodzinę

LITERATURA FAUCHERY LEON:
biografia Nana publicysta, obracający się w środowisku teatralnym i paryskim półświatku, kochanek kokoty Lucy Stuwart, aktorki Róży Mignon, wreszcie hrabiny Muffat. Autor artykułu Złota mucha - o pochodzeniu i FORSYTE JOLYON.
LITERATURA FANTYNA:
biografia Nędznicy dziewczyna z ludu, nie znała swych rodziców. Była piękną blondynką. Porzucona w ciąży poprzez ukochanego, który okazał się flirciarzem i lekkoduchem. Kiedy córka miała 3 lata, oddała ją na FORSYTE JOLYON.
LITERATURA FORD, PANI:
biografia bohaterka komedii W. Szekspira Wesołe kumoszki z Windsoru żona; Forda uwodzona poprzez; Falstaffa. Wraz z; Panią Page obmyślają plan wykpienia i ośmieszenia tłustego rycerza FORSYTE JOLYON.

Czym jest Jolyon Forsyte znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: