FRYDERYK WINTERBOURNE FORSYTH co to jest
Kto to jest FORSYTH WINTERBOURNE FRYDERYK? Słownik dwudziestoośmioletni Amerykanin, mieszkający od.

Biografia Forsyth Winterbourne Fryderyk

Kim był FORSYTH WINTERBOURNE FRYDERYK: postać z mikropowieści H. Jamesa Daisy Miller dwudziestoośmioletni Amerykanin, mieszkający od dzieciństwa w Europie. W Genewie niby "studiuje", a właściwie związany jest z pewną starszą od niego cudzoziemką. Późnym latem przyjeżdża na 3 dni do Vevey do swojej ciotki; Costello. Tu poznaje; Daisy Miller. W styczniu kolejnego roku ciotka przenosi się do Rzymu, gdzie pojawia się i Fryderyk. Jest zafascynowany urodą i niekonwencjonalnym zachowaniem się Daisy. Gdy ta umiera, Fryderyk powraca do Genewy. Zdaje sobie sprawę, iż źle oceniał Daisy. Amerykanin w Europie wymienia swój charakter - z prostego i szczerego chłopca staje się snobem, zwracającym uwagę raczej na pozory (bogactwo, kręgi towarzyskie, życie salonowe). Fryderyk powinien wrócić do ojczyzny, aby znów odzyskać właściwą skalę wartości

LITERATURA FARIA:
biografia Dumasa Hrabia Monte Christo ksiądz, Włoch, urodził się w Rzymie, poprzez 20 lat był sekretarzem kardynała Rospigliosi;człowiek mądry, uczony, uwięziony w roku 1811, nie znający powody swego forsyth winterbourne fryderyk.
LITERATURA FENTON:
biografia Szekspira Wesołe kumoszki z Windsoru szlachcic z wzajemnością zakochany w; Annie Page, nie akceptowany poprzez rodziców dziewczyny. Miłość jednak zwycięża - młodym udaje się pokrzyżować plany; Pani forsyth winterbourne fryderyk.
LITERATURA FERDYNAND WSPANIAŁY:
biografia cyklu opowiadań L.J. Kerna Ferdynand Wspaniały pies, który pewnego razu postanowił stanąć na dwóch nogach i z tej człowieczej pozycji oglądać świat. Od tego momentu przeżywa sporo przygód, szyje forsyth winterbourne fryderyk.

Czym jest Fryderyk Winterbourne Forsyth znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: