KOBYCKA FRANKA co to jest
Kto to jest FRANKA (KOBYCKA)? Słownik która zdecydowała się na małżeństwo z chłopem Pawłem Kobyckim.

Biografia Franka (Kobycka)

Kim był FRANKA (KOBYCKA): bohaterka powieści E. Orzeszkowej Cham. Była pokojówka, która zdecydowała się na małżeństwo z chłopem Pawłem Kobyckim, nie jest jednak w stanie zerwać z dawnymi przyzwyczajeniami. Dopuszcza się wobec męża poważnych przewinień (ucieczka z lokajem, próba otrucia Pawła, flirt z młodym chłopcem). Wielkoduszność Kobyckiego dodatkowo potęguje poczucie uzależnienia od niego i poczucie winy - uczucia, z którymi nie potrafi sobie poradzić i popełnia samobójstwo

LITERATURA FAY DAISY:
biografia F. Scotta Fitzgeralda Ogromny Gatsby Gatsby był jej chłopakiem, jednak wyszła za mąż za; Toma Buchanana. Po latach odnaleziona poprzez Gatsby´ego, miała z nim romans. Potrąciła śmiertelnie samochodem franka (kobycka).
LITERATURA FERDYNAND:
biografia Szekspira Burza syn króla Neapolu. Oddzielony w trakcie burzy od ojca, spotyka Mirandę, córkę; Prospera, i zakochuje się w niej. Prospero początkowo przeciwstawia się ich związkowi w trosce o jego franka (kobycka).
LITERATURA FIKANDER:
biografia fantastyczna postać z książki M. Wojtyszki Bromba i inni stworzonko o melancholijnej naturze, pisarz, zakochany w Malwince zegarynce franka (kobycka).

Czym jest Kobycka Franka znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: