MARGARET FREEMANTLE co to jest
Kto to jest FREEMANTLE MARGARET? Słownik pełna powabu, lubiąca się bawić Amerykanka, studiująca w.

Biografia Freemantle Margaret

Kim był FREEMANTLE MARGARET: jedna z postaci powieści I. Shawa Młode lwy młoda, smukła, pełna powabu, lubiąca się bawić Amerykanka, studiująca w Wiedniu scenografię. Bawiła w Alpach austriackich, gdzie spędzała Sylwestra. Została niemal zgwałcona poprzez syna gospodyni, u której wynajmowała pokój. Poznała; Diestla. Zniechęcona do austriackiego nacjonalizmu opuściła z narzeczonym góry. Przyjechała do Stanów Zjednoczonych. Poznała; Whitacre´a, z którym żyła poprzez dwa lata

LITERATURA FOGG FILEAS:
biografia powieści J. Verne´a W 80 dni dookoła świata angielski dżentelmen, członek klubu Reforma ;fanatyczny zwolennik porządku i punktualności. W towarzystwie nowego lokaja ( Jan Obieżyświat) wyrusza w freemantle margaret.
LITERATURA FRANKA:
biografia powieści P. Gojawiczyńskiej Dziewczęta z Nowolipek lubiła czytać książki. Po śmierci matki i wyjeździe ciotki do Łodzi przenosi się do schroniska na Mariensztacie. Próbowała drukować opowiadania w freemantle margaret.
LITERATURA FIELDS JENNY:
biografia J. Irvinga Świat wg Garpa matka tytułowego bohatera. Zdecydowana, obdarzona mocną wolą przeciwniczka spraw męsko damskich . Poświęca się pracy pielęgniarskiej. Do poczęcia dziecka wykorzystuje - na freemantle margaret.

Czym jest Margaret Freemantle znaczenie w Słownik bohaterów F .

  • Dodano:
  • Autor: