GOSPODARZ co to jest
Kto to jest GOSPODARZ? Słownik poeta, gospodarował w Bronowicach, był mężem siostry; Panny Młodej;u.

Biografia Gospodarz

Kim był GOSPODARZ: bohater dramatu S. Wyspiańskiego Wesele brat; Poety, malarz, poeta, gospodarował w Bronowicach, był mężem siostry; Panny Młodej;u niego odbywało się weselne przyjęcie;pojawił mu się duch; Wernyhory, wręczając mu złoty róg, wyznaczył go na przywódcę stworzenia;miał zgromadzić lud przed kaplicą i czekać na przybycie wojsk;złoty róg przekazał; Jaśkowi, a o misji zapomniał

LITERATURA GODEAU MARIA:
biografia Manna Lekarz Faustus rysownikscenograf. niebrzydka i sympatyczna, jedyna kobieta, z którą Adrian mógłby się ożenić. Jednak zamiast niego Maria wybiera skrzypka Schwerdtfeggera, kobieciarza gospodarz.
LITERATURA GUŚLARZ:
biografia dramacie A. Mickiewicza Dziady przewodnik chóru, starzec prowadzący obrzęd dziadów w kaplicy przycmentarnej gdzieś na Litwie, znający zaklęcia przywołujące dusze zmarłych w noc przed Świętem Zmarłych gospodarz.
LITERATURA GISORS KYOSHI KYO:
biografia bohaterów powieści A. Malraux Dola człowiecza Niemka urodzona w Szanghaju, lekarka z zawodu (doktoryzowała się w Heidelbergu i Paryżu, mówiła po francusku z nienagannym akcentem), należy do gospodarz.

Czym jest Gospodarz znaczenie w Słownik bohaterów G .

  • Dodano:
  • Autor: