GROMIEKO ANTONINA co to jest
Kto to jest GROMIEKO ANTONINA ALEKSANDROWNA (TONIA)? Słownik wnuczka syberyjskiego fabrykanta.

Biografia Gromieko Antonina Aleksandrowna (Tonia)

Kim był GROMIEKO ANTONINA ALEKSANDROWNA (TONIA): jedna z postaci powieści B. Pasternaka Lekarz Żywago wnuczka syberyjskiego fabrykanta Krügera, właściciela posiadłości w Warykinie. Absolwentka prawa. Subtelna, zrównoważona, gotowa jest zrezygnować ze swoich praw żony na wieść o zafascynowaniu; Jury Żywago; Larysą Guichard Antipową (podobnie zachowuje się jej rywalka). Energiczna: po zniknięciu Żywago wyjeżdża z ojcem i dziećmi do Moskwy, później emigruje do Paryża

LITERATURA GÓRAL:
biografia bohater powieści J. Meissnera L jak Lucy dowódca dywizjonu bombowego, zakochany w; Lucy;po locie na Berlin, zestrzelony nad Francją, otrzymał się do niemieckiego oflagu gromieko antonina aleksandrowna (tonia).
LITERATURA GORCEW:
biografia Herlinga Grudzińskiego Inny świat funkcjonariusz NKWD w bestialski sposób mordujący więźniów. Jego uwięzienie nie skutkuje zachwiania wiary w komunizm. W ramach odwetu okrutnie zamordowany poprzez gromieko antonina aleksandrowna (tonia).
LITERATURA GARP S.T.:
biografia powieści J. Irvinga Świat wg Garpa poczęty w specyficznych okolicznościach syn; Jenny Fields. Ożenił się z; Helen Holm, zajmował się wychowaniem dzieci i pisaniem książek, gdzie przetwarzał własną gromieko antonina aleksandrowna (tonia).

Czym jest GROMIEKO ANTONINA ALEKSANDROWNA (TONIA) znaczenie w Słownik bohaterów G .

  • Dodano:
  • Autor: