OKSEŃ HONCZAR co to jest
Kto to jest HONCZAR OKSEŃ? Słownik mąż; Ulany. Gdy dowiedział się o zdradzie żony, na początku ją.

Biografia Honczar Okseń

Kim był HONCZAR OKSEŃ: bohater powieści J.I. Kraszewskiego Ulana chłop, garncarz, mąż; Ulany. Gdy dowiedział się o zdradzie żony, na początku ją pobił, później wymienił taktykę - odsunął się od niej, równocześnie pozwalając jej na kontakty z; Tadeuszem Mrozoczyńskim;rozpoczął pić, aż nareszcie podpalił dwór;uwięziony przyznał się do winy i popełnił samobójstwo

LITERATURA HAWRYŁOWICZ WOŁDEMAR:
biografia bohater dramatu J. Słowackiego Fantazy major wojsk rosyjskich, który poprzez swą samobójczą śmierć wymusza na; Fantazym Dafnickim wyrzeczenie się jego praw do ręki; Diany, na rzecz; Jana honczar okseń.
LITERATURA HAJMON:
biografia jedna z postaci tragedii Sofoklesa Antygona narzeczony; Antygony, syn; Kreona i; Eurydyki. Przeciwstawia się tacie;śmiercią dowodzi siły swoich racji i swego uczucia do Antygony - popełnia samobójstwo honczar okseń.
LITERATURA HERHOR:
biografia Prusa Faraon kapłan egipski, wytrawny gracz i polityk;idealnie obeznany z edukacją i zabobonami, potrafi umiejętnie to zastosować w swojej walce z faraonem; Ramzesem XIII;nie akceptuje projektów honczar okseń.

Czym jest Okseń Honczar znaczenie w Słownik bohaterów H .

  • Dodano:
  • Autor: