ELABETH HUNTER co to jest
Kto to jest HUNTER ELISABETH? Słownik osiemdziesięciosześcioletnia kobieta przykuta do łóżka po.

Biografia Hunter Elisabeth

Kim był HUNTER ELISABETH: bohaterka powieści P. White´a Oko cyklonu osiemdziesięciosześcioletnia kobieta przykuta do łóżka po wylewie krwi;z tego powodu wezwano jej dwoje dorosłych już dzieci, które na stałe osiedliły się w Europie;wspomina całe własne życie;jest Australijką, w młodości była piękna, ale oziębła w relacji do innych, sama siebie ocenia jako osobę płytką i lekkomyślną;żądza pchała ją do kochanków, lecz zawsze później odczuwała niesmak;mimo dolegliwości pałała szaloną chęcią życia;szczególnie odczuła ją po przyjeździe dzieci ( Dorothy i; Basila Huntera), które zażądały, aby przeniosła się do domu starców, twierdząc, iż opieka domowa jest zbyt kosztowna i zbyt mały spadek po tacie zostanie dla nich;zmarła na sedesie przystawionym do łóżka

LITERATURA HERZOG MOSES E.:
biografia powieści S. Bellowa Herzog intelektualista, historyk romantyzmu, prof. uniwersytetu;przedstawiciel i dziedzic Żydów odeskich, którzy niegdyś przyjechali do Ameryki w nadziei na lepsze życie. Dobry hunter elisabeth.
LITERATURA HUBERT:
biografia powieści F. Mauriaca Kłębowisko żmij syn; Ludwika i Izy ( Fondéudége), prawnik, zdeformowany psychicznie nienawiścią ojca. Podejrzliwy, podstępny, wykrywa spisek ojca;nie wierzy w jego wewnętrzną hunter elisabeth.
LITERATURA HERTENSTEIN HILDA:
biografia bohaterka powieści W. Berenta Próchno odnosząca duże sukcesy śpiewaczka. Siostra; Henryka Hertensteina hunter elisabeth.

Czym jest Elisabeth Hunter znaczenie w Słownik bohaterów H .

  • Dodano:
  • Autor: