JENNY JONES co to jest
Kto to jest JONES JENNY? Słownik a więc dzieje podrzutka wykorzystywana; Brygidy Allworthy;podała.

Biografia Jones Jenny

Kim był JONES JENNY: postać z powieści H. Fieldinga Historia życia Toma Jonesa, a więc dzieje podrzutka wykorzystywana; Brygidy Allworthy;podała, iż jest matką podrzutka znalezionego u; Tomasza Allworthy´ego. Nie chciała mu wyjawić, kto był ojcem dziecka. Wysłano ją do okolic, gdzie nikt nie wiedziałby o jej hańbie. Po latach odnalazła się pod przybranym nazwiskiem Waters. Żyła bez ślubu z pewnym kapitanem, od którego uciekła. Spędziła noc z; Tomem Jonesem. Wyznała nareszcie prawdę Tomaszowi Allworthy´emu, iż jego siostra była matką Toma, a ojcem przebywający w jego domu syn duchownego, który wkrótce później umarł

LITERATURA JUR:
biografia Berenta Ozimina robotnik socjalista, towarzysz partyjny; Komierowskiego;brał udział w demonstracji, strzelał do żołnierzy, później włożył pistolet do ręki zabitego; Bolesława Zaremby jones jenny.
LITERATURA JONES TOM:
biografia powieści H. Fieldinga Historia życia Toma Jonesa, a więc dzieje podrzutka podrzutek, którego wychowywał; Tomasz Allworthy. Nie wiedział, kim jest jego tata, a za matkę uważał; Jenny Jones, której nie jones jenny.
LITERATURA JOCKMAN FRYC:
biografia bohater powieści H. Worcella Zaklęte rewiry spolszczony Niemiec, pikolak w hotelu Pacyfik , zaprzyjaźniony z; Romkiem Boryczką jones jenny.

Czym jest Jenny Jones znaczenie w Słownik bohaterów J .

  • Dodano:
  • Autor: