JOVERT co to jest
Kto to jest JOVERT? Słownik ogromny służbista. Urodził się w więzieniu jako syn kabalarki, której.

Biografia Jovert

Kim był JOVERT: bohater powieści W. Hugo Nędznicy inspektor policji, ogromny służbista. Urodził się w więzieniu jako syn kabalarki, której mąż był skazany na galery. Kiedy dorósł, wstąpił do policji i w wieku 40 lat był już inspektorem. Nie był zawzięty, lecz zadania policyjne wykonywał zawsze do końca. Czasem trwało to latami, jak w razie; Valjeana. Kiedy, pomimo wyroku rewolucjonistów, nie został poprzez niego zabity, inspektor Jovert, nie rozumiejący ludzkich odruchów serca, a tylko powinności służbowe, złożył dymisję, po czym popełnił samobójstwo

LITERATURA JAN ANDEGAWEŃSKI:
biografia Scotta Ivanhoe książę uzurpator. Pod nieobecność brata uważane jest za głowę państwa. Pod jego protektoratem urządzane są igrzyska rycerskie w Ashby. Lubi urządzać przyjęcia, aby rozkoszować się swą JOVERT.
LITERATURA JORDAN ROBERT:
biografia Hemingwaya Komu bije dzwon ochotnik amerykański, który wyrusza do Hiszpanii, by walczyć o sprawę ludu. Otrzymuje zadanie: wspólnie z oddziałem partyzanckim wysadzić most o znaczeniu strategicznym JOVERT.
LITERATURA JEANNIN ANTONINA:
biografia Rollanda Jan Krzysztof guwernantka francuska, w konsekwencji uprzejmości; Jana Krzysztofa Kraffta, który zaprasza ją do loży Grunebaumów w teatrze, traci u nich miejsce. Córka zrujnowanego bankiera JOVERT.

Czym jest Jovert znaczenie w Słownik bohaterów J .

  • Dodano:
  • Autor: