JULIA co to jest
Kto to jest JULIA? Słownik dziewczyna, przepasana czerwoną szarfą Młodzieżowej Ligi Antyseksualnej.

Biografia Julia

Kim był JULIA: bohaterka antyutopii G. Orwella 1984 piękna i młoda dziewczyna, przepasana czerwoną szarfą Młodzieżowej Ligi Antyseksualnej, zwróciła na siebie uwagę; Winstona Smitha. Po pierwszej niechęci, doszli błyskawicznie do porozumienia, pokochali się. Julia, podobnie jak jej ukochany, chciała uczestniczyć w konspiracyjnej organizacji antypartyjnej. Aresztowana i torturowana, po zdradzie Winstona, była niszczona psychicznie i fizycznie

LITERATURA JOÂO WIELKI:
biografia bohater powieści M. Vargasa Llosy Wojna końca świata czarnoskóry były niewolnik, sadystyczny morderca swojej pani - arystokratki, bandyta. Jeden ze świętych i bohaterski żołnierz Canudos julia.
LITERATURA JUCHNIEWICZ HELENA:
biografia jedna z postaci w powieści Cz. Miłosza Dolina Issy druga córka; Surkonta, która wyszła za mąż za dzierżawcę;ciotka; Tomasza. Zajmowała się pszczelarstwem julia.
LITERATURA JAN KAZIMIERZ:
biografia postaci w dramacie J. Słowackiego Mazepa wykorzystując gościnę u; Wojewody, pragnie zabawić się z urodziwą; Amelią, żoną Wojewody. Wychodząc w nocy w przebraniu; Mazepy na schadzkę, zostaje ranny w julia.

Czym jest Julia znaczenie w Słownik bohaterów J .

  • Dodano:
  • Autor: