JULIASIEWICZOWA co to jest
Kto to jest JULIASIEWICZOWA? Słownik krewna; Dulskiej, z pozoru uczciwa mężatka, jest w gruncie.

Biografia Juliasiewiczowa

Kim był JULIASIEWICZOWA: bohaterka komedii G. Zapolskiej Moralność pani Dulskiej krewna; Dulskiej, z pozoru uczciwa mężatka, jest w gruncie rzeczy kobietą sprytną i cyniczną. Swą zręczność i wpływ na ludzi wykorzystuje dla zabawy na wielu polach: romansując ze; Zbyszkiem Dulskim, wydobywając Dulską z tarapatów związanych z; Hanką i wymuszając na Dulskiej kapitał dla Hanki

LITERATURA JEANNIN OLIVIER:
biografia Rollanda Jan Krzysztof pisarz, brat; Antoniny Jeannin, słaby fizycznie, marzycielski, ironiczny, przyjaciel; Jana Krzysztofa Kraffta w drugim okresie jego życia w Paryżu. Ożenił się z Joanną juliasiewiczowa.
LITERATURA JAN:
biografia Szczypiorskiego Msza za miasto Arras opowiadający o zdarzeniach z roku 1458 i 1461 w Arras przedstawicielom Brugii, dokąd udał się po dobrowolnym opuszczeniu Arras;wychowanek i najbliższy juliasiewiczowa.
LITERATURA JULIA:
biografia postaci powieści R. Bratnego Kolumbowie, rocznik 20 pseud. Niteczka. W okresie wojny powiela i prowadzi kolportaż Prawdy i Narodu . W stworzeniu warszawskim jest łączniczką. Ginie zamordowana w juliasiewiczowa.

Czym jest Juliasiewiczowa znaczenie w Słownik bohaterów J .

  • Dodano:
  • Autor: