KAMILLA co to jest
Kto to jest KAMILLA? Słownik miłością po powrocie z klasztoru spotyka; Perdykana, kuzyna i sympatię.

Biografia Kamilla

Kim był KAMILLA: kluczowa bohaterka komedii A. de Musseta Nie igra się z miłością po powrocie z klasztoru spotyka; Perdykana, kuzyna i sympatię z dzieciństwa. Nauka zakonna ukształtowała jej relacja do życia doczesnego, nie jest w stanie porozumieć się z Perdykanem, który uwodzi; Rozalkę. Po zasadniczej rozmowie z nim Kamilla raz się zaleca, raz go odrzuca i, kiedy ten zdecydowany jest na małżeństwo z Rozalką, zastępuje ją w kaplicy. Perdykan i Kamilla uświadamiają sobie, iż igrali z własnym uczuciem. Okazuje się, iż Rozalka popełniła samobójstwo. W tej sytuacji Kamilla nie może pozostać z ukochanym i rozstają się na zawsze

LITERATURA KOMIEROWSKI:
biografia Berenta Ozimina patriarcha rodu Komierowskich, dziad; Leny (Heleny) Nieman;człowiek znak ruchów rewolucyjnych, brał udział między innymi w stworzeniu listopadowym, Wiośnie Ludów, Komunie Paryskiej kamilla.
LITERATURA KARAMAZOW FIODOR PAWŁOWICZ:
biografia Dostojewskiego Bracia Karamazow ziemianin, tata Dymitra, Iwana, Aleksego ( Karamazow Aleksy). Podwójnie żonaty, lecz pożycie małżeńskie z jego winy nie układało się dobrze. Pierwsza żona uciekła od kamilla.
LITERATURA KREON:
biografia tragedii Sofoklesa Antygona władca Teb. Po tragicznej śmierci synów Edypa przejął władzę. Mąż; Eurydyki, a tata; Hajmona. Despotyczny reprezentant władzy królewskiej i rodzicielskiej. Zabronił kamilla.

Czym jest Kamilla znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: