ŁUCJA KAŃSKA co to jest
Kto to jest KAŃSKA ŁUCJA? Słownik Wilczur internistka, gdzie; Wilczur pokładał spore nadzieje.

Biografia Kańska Łucja

Kim był KAŃSKA ŁUCJA: jedna z postaci w powieści T. Dołęgi Mostowicza Prof. Wilczur internistka, gdzie; Wilczur pokładał spore nadzieje. Posądzona o zaniedbanie obowiązków służbowych przed operacją; Donata, staje się powodem konfliktów w lecznicy Wilczura. Porzuca pracę i wyjeżdża z Wilczurem do Radoliczek. Kocha się w Wilczurze i w; Kolskim. Za namową tego pierwszego wyjeżdża z Kolskim z Radoliczek i wychodzi za niego za mąż

LITERATURA KOSIUBIDZKI FELIKS:
biografia Gombrowicza Trans Atlantyk minister, poseł w Buenos Aires. Zadufany w sobie ( każdym swym poruszeniem honor sobie świadczył ). Postanawia użyć bohatera ( Gombrowicz Witold) do celów propagandowych kańska łucja.
LITERATURA KIEN PIOTR:
biografia Canettiego Auto da fé prof. sinolog. Posiadacz największej w mieście prywatnej biblioteki. Całe jego mieszkanie było wypełnione książkami. Był bardzo wysoki, chudy i pedantyczny. Nie interesował się kańska łucja.
LITERATURA KUŁYGIN MASZA:
biografia postać z dramatu A. Czechowa Trzy siostry siostra; Andrieja Prozorowa. Rozczarowana do męża (Fiodor Kułygin), kocha; Aleksandra Wierszynina kańska łucja.

Czym jest Łucja Kańska znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: