KICZKAJŁŁO co to jest
Kto to jest KICZKAJŁŁO? Słownik bardzo dobrze zbudowany (2,03 m wzrostu, 110 kg wagi), pochodził z.

Biografia KICZKAJŁŁO

Kim był KICZKAJŁŁO: bohater powieści I. Newerlego Chłopiec z Salskich Stepów bardzo dobrze zbudowany (2,03 m wzrostu, 110 kg wagi), pochodził z Puszczy Białowieskiej, uczestnik walk partyzanckich pod dowództwem; Diergaczowa;więzień obozu w Komorowie, gdzie z racji na wielką siłę pełnił rolę konia pociągowego;po ucieczce z obozu towarzyszył Diergaczowowi;po jego aresztowaniu działał w partyzantce w okolicach Białowieży

LITERATURA KREON:
biografia tragedii J. Anouilha Antygona rozsądny król Teb. Przejął władzę po królu Edypie i jego synach Polinejkesie i Eteoklesie, którzy pozabijali się w walce o tron. Gra pomiędzy stronnictwami zadecydowała kiczkajłło co to jest.
LITERATURA KLUKWA (DOKTOR LUBA):
biografia bohaterki powieści I. Newerlego Chłopiec z Salskich Stepów doktor kardiolog;pracowała w szpitalu w Białymstoku, wyjątkowo nieładna. Brała udział w walkach partyzanckich pod dowództwem; Diergaczowa kiczkajłło definicja.
LITERATURA KARUSEK (KARO, KARUŚ):
biografia bohater powieści B. Prusa Anielka ukochany piesek tytułowej bohaterki. Umarł z wyczerpania, po przebyciu ogromnego dla niego dystansu dzielącego go od nowej siedziby przyjaciółki kiczkajłło co znaczy.

Czym jest Kiczkajłło znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: