KICZKAJŁŁO co to jest
Kto to jest KICZKAJŁŁO? Słownik bardzo dobrze zbudowany (2,03 m wzrostu, 110 kg wagi), pochodził z.

Biografia Kiczkajłło

Kim był KICZKAJŁŁO: bohater powieści I. Newerlego Chłopiec z Salskich Stepów bardzo dobrze zbudowany (2,03 m wzrostu, 110 kg wagi), pochodził z Puszczy Białowieskiej, uczestnik walk partyzanckich pod dowództwem; Diergaczowa;więzień obozu w Komorowie, gdzie z racji na wielką siłę pełnił rolę konia pociągowego;po ucieczce z obozu towarzyszył Diergaczowowi;po jego aresztowaniu działał w partyzantce w okolicach Białowieży

LITERATURA KELEBORN I GALADRIELA:
biografia J.R.R. Tolkiena Król Pierścieni: Wyprawa, Dwie Wieże, Powrót Króla władcy krainy elfów Lothlorien, siedziby Galadrimów. Tam na tarasach rozłożystych mallornów Drużyna Pierścienia odpoczywa przed kiczkajłło.
LITERATURA KAUFFMANN ANGELIKA:
biografia powieści K. Irzykowskiego Pałuba pierwsza żona; Piotra Strumieńskiego. Niemiecka malarka, szalona wizjonerka, której indywidualność zaciążyła na dalszym życiu Piotra. Po przedwczesnym porodzie i kiczkajłło.
LITERATURA KONWICKI MICHAŁ:
biografia Konwickiego Bohiń. Tata Heleny (Konwickiej). W stworzeniu styczniowym był cywilnym naczelnikiem powiatu;wskutek konfiskaty traci dorobek i gospodaruje na dzierżawionej Bohini. Mimo upływu 12 lat od kiczkajłło.

Czym jest Kiczkajłło znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: