KOCMOŁUCH ERAZM KOCMOŁUCHOWICZ co to jest
Kto to jest KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH)? Słownik znajomy rodziny; Ticonderogów i ojca Genezypa.

Biografia Kocmołuchowicz Erazm (Kocmołuch)

Kim był KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH): jedna z postaci w powieści S.I. Witkiewicza Nienasycenie znajomy rodziny; Ticonderogów i ojca Genezypa, generał kwatermistrz, narodowiec, przeświadczony o swojej historycznej roli i legendarnych wręcz zdolnościach wojskowych. Unicestwia zamach Syndykatu Obrony Narodu. Idzie na front wschodni, aby walczyć przeciw Chińczykom. W okresie walk poddaje swój oddział i przechodzi na stronę wroga. Chińczycy ścinają mu głowę, nie doceniając jego gestu

LITERATURA KRZEPICKI ZYZIO:
biografia Dołęgi Mostowicza Kariera Nikodema Dyzmy były właściciel stajni wyścigowej, aktualnie bez pieniędzy,; Nikodem Dyzma uczynił go sekretarzem, a on pracował za niego;pomógł Dyzmie w uzyskaniu kocmołuchowicz erazm (kocmołuch).
LITERATURA KELLY MICK:
biografia McCullers Serce to samotny myśliwy córka właścicieli pensjonatu, gdzie mieszkał; Singer. Chodziła do szkoły zawodowej na zajęcia z męskich elementów. Największą jej namiętnością była muzyka, której kocmołuchowicz erazm (kocmołuch).
LITERATURA KRAFFT JAN KRZYSZTOF:
biografia powieści R. Rollanda Jan Krzysztof genialny niemiecki muzyk, wnuk dyrygenta Jana Michała, rodem z Niderlandów, syn skrzypka Melchiora i byłej służącej, Niemki Luizy. Dzieciństwo spędza w małym kocmołuchowicz erazm (kocmołuch).

Czym jest Kocmołuch Erazm Kocmołuchowicz znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: