KOCMOŁUCH ERAZM KOCMOŁUCHOWICZ co to jest
Kto to jest KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH)? Słownik znajomy rodziny; Ticonderogów i ojca Genezypa.

Biografia KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH)

Kim był KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH): jedna z postaci w powieści S.I. Witkiewicza Nienasycenie znajomy rodziny; Ticonderogów i ojca Genezypa, generał kwatermistrz, narodowiec, przeświadczony o swojej historycznej roli i legendarnych wręcz zdolnościach wojskowych. Unicestwia zamach Syndykatu Obrony Narodu. Idzie na front wschodni, aby walczyć przeciw Chińczykom. W okresie walk poddaje swój oddział i przechodzi na stronę wroga. Chińczycy ścinają mu głowę, nie doceniając jego gestu

LITERATURA KATARZYNA:
biografia postaci powieści W. Odojewskiego Zasypie wszystko, zawieje. bratowa Pawła. Dziewczyna bez majątku i nazwiska, weszła do rodziny Woynowiczów. Poprzez trzy lata żyje w nadziei, iż jej mąż nie umarł kocmołuchowicz erazm (kocmołuch) co to jest.
LITERATURA KIEMLICZE, OJCIEC, SYNOWIE: KOSMA I DAMIAN (BLI¬N:
biografia Sienkiewicza trudnili się kradzieżą koni, wojna była dla nich czasem, kiedy można się w pierwszej kolejności wzbogacić. Regularnie kłócili się pomiędzy sobą o łupy. W okresie bitew byli bardzo kocmołuchowicz erazm (kocmołuch) definicja.
LITERATURA KAJUS:
biografia Szekspira Wesołe kumoszki z Windsoru francuski doktor o dworskich parantelach, niemiłosiernie kaleczący angielszczyznę. Pretendent do ręki; Anny Page, popierany poprzez matkę dziewczyny kocmołuchowicz erazm (kocmołuch) co znaczy.

Czym jest Kocmołuch Erazm Kocmołuchowicz znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: