KORPENNING co to jest
Kto to jest KORPENNING BUD? Słownik dwudziestopięcioletni niepracujący, który przyjechał do Nowego.

Biografia Korpenning Bud

Kim był KORPENNING BUD: postać z powieści J. Dos Passosa Manhattan Transfer dwudziestopięcioletni niepracujący, który przyjechał do Nowego Jorku w poszukiwaniu pracy. Obawiał się policji, w gazetach śledził doniesienia o morderstwach. Jak się okazało, uciekł z domu, gdzie był bity i torturowany poprzez ojczyma, zamordował go i zakopał ciało. Popełnił samobójstwo, rzucając się z mostu

LITERATURA KRZESZOWSKA, BARONOWA:
biografia B. Prusa Lalka żona barona utracjusza;pochodzi z mieszczaństwa;kupiła kamienicę od; Wokulskiego;kłótliwa, oskarżyła niesłusznie; Helenę Stawską o kradzież lalki, która niegdyś należała do jej zmarłej korpenning bud.
LITERATURA KLITEMESTRA:
biografia Eurypidesa Elektra matka; Elektry i; Orestesa, wdowa po Agamemnonie;twierdzi, iż zabójstwo męża zaplanowała z zemsty za śmierć córki Ifigenii, złożonej poprzez Agamemnona w ofierze przed wyprawą do korpenning bud.
LITERATURA KRÓL ŁUCJA:
biografia powieści K. Brandysa Matka Królów w wieku trzydziestu lat owdowiała, matka czterech synów, ostatni urodził się po śmierci męża, zarabiała na życie sprzątaniem i praniem, o jej rękę starał się tragarz korpenning bud.

Czym jest Bud Korpenning znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: