KORSZUNOW MITRIJ MIRONYCZ co to jest
Kto to jest KORSZUNOW MITRIJ MIRONYCZ (MITKA)? Słownik Donu, brat; Natalii Korszunow, przyjaciel.

Biografia Korszunow Mitrij Mironycz (Mitka)

Kim był KORSZUNOW MITRIJ MIRONYCZ (MITKA): jeden z bohaterów epopei M. Szołochowa Cichy Don Kozak znad Donu, brat; Natalii Korszunow, przyjaciel; Griszki Melechowa, z którym chadzał na ryby. W okresie stworzenia kozackiego okazał się być bezwzględnym, okrutnym zabijaką, lubiącym rozstrzeliwać wrogów. Niesubordynowany (przewarzająca część czasu w wojsku spędził w kompaniach karnych). Wymordował rodzinę sąsiada z chutoru

LITERATURA KAZIA:
biografia jedna z bohaterek opowiadania J. Iwaszkiewicza Panny z Wilka najbrzydsza z sióstr z Wilka;gospodarna, inteligentna, zamknięta w sobie. Powierniczka; Rubena, niegdyś bardzo w nim zakochana korszunow mitrij mironycz (mitka).
LITERATURA KING:
biografia bohater powieści H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy słoń zaprzyjaźniony ze; Stasiem Tarkowskim i; Nel Rawlison korszunow mitrij mironycz (mitka).
LITERATURA KALPURNIA:
biografia jedna z postaci dramatu W. Szekspira Juliusz Cezar żona tytułowego bohatera;ma złowróżbny sen i usiłuje powstrzymać męża przed pójściem na Kapitol w dniu zamachu korszunow mitrij mironycz (mitka).

Czym jest KORSZUNOW MITRIJ MIRONYCZ (MITKA) znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: