WENDELL KRETZSCHMAR co to jest
Kto to jest KRETZSCHMAR WENDELL? Słownik wygłasza wspaniałe prelekcje o muzyce, ilustrowane grą na.

Biografia Kretzschmar Wendell

Kim był KRETZSCHMAR WENDELL: postać z powieści T. Manna Lekarz Faustus jąkała, który wygłasza wspaniałe prelekcje o muzyce, ilustrowane grą na fortepianie. Ich oryginalnością jest łączenie poprzez prelegenta w najwyższym stopniu specjalistycznych zagadnień warsztatowych z kwestiami ideowymi. Pierwszy i główny nauczyciel muzyki w życiu; Adriana Leverkühna, połowę lekcji poświęca na dyskusje z uczniem o filozofii i sztuce

LITERATURA KUKLINOWSKI:
biografia Sienkiewicza Polak, zdrajca na usługach Szwedów. Uważał się za najlepszego rycerza w Rzeczypospolitej, któremu dorównać mógł tylko; Kmicic. Właściwością charakterystyczną jego mowy było kretzschmar wendell.
LITERATURA KORCZYŃSKA MARTA:
biografia E. Orzeszkowej Nad Niemnem dawna miłość; Anzelma Bohatyrowicza, która z obawy przed stratą pozycji socjalnej zrezygnowała z małżeństwa z ukochanym człowiekiem;podpora i wyręka w zarządzaniu kretzschmar wendell.
LITERATURA KOLSKI JAN:
biografia powieści T. Dołęgi Mostowicza Prof. Wilczur lekarz, potem docent w lecznicy; Wilczura, który ze stronnika staje się oponentem profesora. Zakochany w; Kańskiej, romansuje z; Dobraniecką. Wspólnie z kretzschmar wendell.

Czym jest Wendell Kretzschmar znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: