STANŁAW KRÓL co to jest
Kto to jest KRÓL STANISŁAW? Słownik Łucji;bardzo wrażliwy i zdolny, uczył się dobrze, ale w nauce.

Biografia Król Stanisław

Kim był KRÓL STANISŁAW: bohater powieści K. Brandysa Matka królów najmłodszy syn; Łucji;bardzo wrażliwy i zdolny, uczył się dobrze, ale w nauce się zaniedbał, wagarował, pisał młodzieńcze wiersze o miłości i śmierci;na zebraniu ZMP wyparł się swego aresztowanego brata; Klemensa;oskarżony o udział w napadzie rabunkowym otrzymuje wyrok w zawieszeniu, zgłasza się na ochotnika do wojska;jego dziewczyna spodziewa się dziecka i zamieszkuje wraz z jego matką - Łucją Władca

LITERATURA KUŁYGIN MASZA:
biografia postać z dramatu A. Czechowa Trzy siostry siostra; Andrieja Prozorowa. Rozczarowana do męża (Fiodor Kułygin), kocha; Aleksandra Wierszynina król stanisław.
LITERATURA KRZESZOWSKA, BARONOWA:
biografia B. Prusa Lalka żona barona utracjusza;pochodzi z mieszczaństwa;kupiła kamienicę od; Wokulskiego;kłótliwa, oskarżyła niesłusznie; Helenę Stawską o kradzież lalki, która niegdyś należała do jej zmarłej król stanisław.
LITERATURA KRETSCHMAN WANDA VON MUCKHORCH:
biografia Styrona Wybór Zofii pół Niemka, płomienna polska patriotka, działa w Warszawie w organizacji ratującej Żydów i dostarczającej broń do getta. Przyjaciółka; Zofii Biegańskiej Zawistowskiej, siostra król stanisław.

Czym jest Stanisław Król znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: