KRÓLIK co to jest
Kto to jest KRÓLIK? Słownik właściwe nazwisko: Harry Angstrom. Dwudziestosześcioletni, były wybitny.

Biografia Królik

Kim był KRÓLIK: kluczowy bohater powieści J. Updike´a Uciekaj, Króliku właściwe nazwisko: Harry Angstrom. Dwudziestosześcioletni, były wybitny koszykarz z miasteczka Brewer. Żonaty z Janice Springer, tata dwuletniego Nelsona i niemowlęcia - Rebeki June. Dobry, obdarzony intuicją transcendencji, ale słaby, niezdolny do podejmowania jednoznacznych decyzji i odpowiedzialnych zachowań. Rozczarowany pospolitością małżeństwa, ucieka od żony. Wiąże się z; Ruth Leonard, którą opuszcza na wieść o porodzie Janice. Bezskutecznie monitowany poprzez rodziców żony i własnego ojca, buntowany poprzez matkę, upominany poprzez trenera; Marty Tothero i; Jacka Ecclesa, usiłuje ciągle zaczynać życie na nowo, uchylając się od ponoszenia konsekwencji swoich błędnych wyborów. Przykład współczesnego, niedojrzałego bohatera, w ustawicznej ucieczce od siebie

LITERATURA KURAGINA HÉLENE:
biografia Tołstoja Wojna i pokój dla majątku i pozycji socjalnej poślubiła bogatego; Pierre´a Bezuchowa, co nie zmieniło jej stylu życia (romanse, zabawy). Powierzchowna, skoncentrowana na przyjemnych królik.
LITERATURA KRÓL ZENON:
biografia Brandysa Matka Królów syn; Łucji Władca, brat bliźniaczy; Romana;pracował w fabryce części budowlanych;wzięty w trakcie wojny na roboty do Niemiec;po powrocie pracuje w fabryce, źle zarabia, jest królik.
LITERATURA KATON MŁODSZY:
biografia w poemacie Dantego Alighieri Boska komedia (Czyściec);jest strażnikiem czyśćca. Żonę Katona, Marcję, Dante umieścił w piekle. Katon bardzo kochał Marcję. W odróżnieniu jednak do Franczeski, która królik.

Czym jest Królik znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: