KRONOPIE co to jest
Kto to jest KRONOPIE? Słownik i kronopiach elementy zielone, zjeżone, wilgotne. Są strasznymi.

Biografia Kronopie

Kim był KRONOPIE: postacie z tomu opowiadań J. Cortázara O famach, nadziejach i kronopiach elementy zielone, zjeżone, wilgotne. Są strasznymi bałaganiarzami, nigdy niczego nie pamiętają. Umieją się cieszyć, lubią śpiewać, mają fantazję. Nigdy nie planują swoich podróży. Jeden kronopio odkrył, iż: FAMA jest pod życiem, NADZIEJA - niby życiem, a prof. jezyków: pomiędzy życiem

LITERATURA KATON MŁODSZY:
biografia w poemacie Dantego Alighieri Boska komedia (Czyściec);jest strażnikiem czyśćca. Żonę Katona, Marcję, Dante umieścił w piekle. Katon bardzo kochał Marcję. W odróżnieniu jednak do Franczeski, która kronopie.
LITERATURA KOCMOŁUCHOWICZ ERAZM (KOCMOŁUCH):
biografia powieści S.I. Witkiewicza Nienasycenie znajomy rodziny; Ticonderogów i ojca Genezypa, generał kwatermistrz, narodowiec, przeświadczony o swojej historycznej roli i legendarnych wręcz zdolnościach kronopie.
LITERATURA KRYWULT:
biografia postaci w powieści J. Kadena Bandrowskiego Generał Barcz generał, człowiek z kresów. W okolicy; Dąbrowy należał do elity rządzącej Polską w chwilach odzyskiwania poprzez nią niepodległości. poprzez kronopie.

Czym jest Kronopie znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: