KRONOPIE co to jest
Kto to jest KRONOPIE? Słownik i kronopiach elementy zielone, zjeżone, wilgotne. Są strasznymi.

Biografia Kronopie

Kim był KRONOPIE: postacie z tomu opowiadań J. Cortázara O famach, nadziejach i kronopiach elementy zielone, zjeżone, wilgotne. Są strasznymi bałaganiarzami, nigdy niczego nie pamiętają. Umieją się cieszyć, lubią śpiewać, mają fantazję. Nigdy nie planują swoich podróży. Jeden kronopio odkrył, iż: FAMA jest pod życiem, NADZIEJA - niby życiem, a prof. jezyków: pomiędzy życiem

LITERATURA KOS JANEK:
biografia powieści J. Przymanowskiego Czterej pancerni i pies jako młody chłopiec zaciągnął się do Wojska Polskiego przy Armii Radzieckiej, służył w I brygadzie wojsk pancernych. Członek, a po śmierci; Wasyla kronopie.
LITERATURA KATON MŁODSZY:
biografia w poemacie Dantego Alighieri Boska komedia (Czyściec);jest strażnikiem czyśćca. Żonę Katona, Marcję, Dante umieścił w piekle. Katon bardzo kochał Marcję. W odróżnieniu jednak do Franczeski, która kronopie.
LITERATURA KAMILA:
biografia komedii M. Bałuckiego Dom otwarty siostra Janiny, kapryśne dziewczę. Czubi się ze swym narzeczonym; Adolfem, zmuszając go do zabawy z innymi dziewczętami w trakcie wieczorku tanecznego. Wymienia o kronopie.

Czym jest Kronopie znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: