KRYSTYNA co to jest
Kto to jest KRYSTYNA? Słownik trzydziestopięcioletnia kucharka, narzeczona; Jeana, jest pracowita.

Biografia Krystyna

Kim był KRYSTYNA: bohaterka dramatu A. Strindberga Panna Julia trzydziestopięcioletnia kucharka, narzeczona; Jeana, jest pracowita, zgodnie z świadectwa Jeana: "Nie chrapie, lecz mówi poprzez sen. (.) Będzie z niej miła żona!". Nie chce zostać w takim domu ("Nie można służyć u ludzi, którzy zachowują się nieprzyzwoicie"). Wedle charakterystyką Strindberga z Przedmowy: "(.) jest niewolnicą, zupełnie pozbawioną samodzielności, pełną nabytej przy kuchni tępoty, naszpikowaną morałami i religią".)

LITERATURA KLEMENTYNA:
biografia jedna z postaci w tragedii C.K. Norwida Pierścień wielkiej damy żona; Sędziego Durejki, trzpiotka, lubiąca swatać młodych (nagabuje; Mak Yksa, aby zajął się miejscowymi pięknościami krystyna.
LITERATURA KNIGHT SEBASTIAN:
biografia Nabokova Prawdziwe życia Sebastiana Knighta znakomity, aczkolwiek niedoceniany angielski poeta rosyjskiego pochodzenia, przyrodni brat; Narratora. Nazwisko znaczne: rycerz, konik szachowy krystyna.
LITERATURA KRYSIA:
biografia Mickiewicza Rybka uboga dziewczyna, zakochana w bogatym panu, ma z nim dziecko;gdy jej ukochany ożenił się z księżną, z rozpaczy popełniła samobójstwo, topiąc się w rzece;zamienia się w rybkę krystyna.

Czym jest Krystyna znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: