EWELINA KRZYCKA co to jest
Kto to jest KRZYCKA EWELINA? Słownik zamożna, która z pobudek filantropijnych rozpoczyna opiekować.

Biografia Krzycka Ewelina

Kim był KRZYCKA EWELINA: bohaterka opowiadania E. Orzeszkowej Dobra pani osoba zamożna, która z pobudek filantropijnych rozpoczyna opiekować się niebrzydką; Helką, uczy ją muzyki, języka francuskiego i dobrych manier aż do czasu, gdy znajduje nowy przedmiot zainteresowania - włoskiego wiolonczelistę;odsyła Helkę do rodziny mularza, skąd kiedyś ją zabrała

LITERATURA KRÓL STANISŁAW:
biografia Brandysa Matka królów najmłodszy syn; Łucji;bardzo wrażliwy i zdolny, uczył się dobrze, ale w nauce się zaniedbał, wagarował, pisał młodzieńcze wiersze o miłości i śmierci;na zebraniu ZMP wyparł się krzycka ewelina.
LITERATURA KROGSTAD NILS:
biografia Ibsena Dom lalki adwokat, urzędnik Banku Akcyjnego, którego dyrektorem został; Torwald Helmer;był kiedyś lichwiarzem, który pożyczył znaczącą sumę; Norze Helmer;wiedział, iż sfałszowała podpis ojca krzycka ewelina.
LITERATURA KORPENNING BUD:
biografia Dos Passosa Manhattan Transfer dwudziestopięcioletni niepracujący, który przyjechał do Nowego Jorku w poszukiwaniu pracy. Obawiał się policji, w gazetach śledził doniesienia o morderstwach. Jak się krzycka ewelina.

Czym jest Ewelina Krzycka znaczenie w Słownik bohaterów K .

  • Dodano:
  • Autor: