Krzyżówka LAMA co to jest
Kto to jest LAMA? Słownik przywiązuje się całym sercem do; Kima, swego cheli - ucznia;płaci za jego co znaczy.

Czy przydatne?

Biografia LAMA

Kim był LAMA: bohater powieści R. Kiplinga Kim szuka Rzeki Strzały, przywiązuje się całym sercem do; Kima, swego cheli - ucznia;płaci za jego naukę w szkole w Lucknow, osiada w świątyni Tirthankerów w Benares;stamtąd wyrusza na poszukiwania Rzeki, lecz zawsze, gdy wraca, opowiada o swym ukochanym cheli;uważa, iż bez Kima nie odnajdzie Rzeki;w górach został uderzony w twarz poprzez obcych sahibów (białych panów), przeżywa to bardzo;zdaje sobie sprawę, ile zawdzięcza Kimowi;po przeżyciach w górach obaj wyleczeni i odżywieni poprzez pewną sahibę;w okresie dolegliwości Kima odnajduje swą Rzekę Strzały, a tym samym zbawienie dla siebie i swego cheli

Co znaczy LIZYSTRATA:
Porównanie komedii Arystofanesa Lizystrata piękna i dzielna młoda mężatka z Aten, zwołała wiec kobiet z całej Grecji. Przekonuje je, aby wspólnie doprowadziły wreszcie do pokoju, skoro mężczyźni tego nie umieją lama co znaczy.
Krzyżówka ŁADNOWSKI EUZEBIUSZ:
Dlaczego Naglerowej Krauzowie i inni działacz patriotyczny i socjalny, zbytnio skoncentrowany na własnej misji. Po stworzeniu styczniowym więziony. Oskarżony o malwersacje przewodniczący Komitetu Głodowego lama krzyżówka.
Co to jest LANTIER STEFAN:
Jak lepiej Zoli Germinal dziedzicznie obciążony syn pary alkoholików, zdolny do niekontrolowanej agresji. Pracownik warsztatu kolejowego w Lille, wyrzucony z pracy za pobicie szefa. Zatrudniony w kopalni le lama co to jest.

Czym jest Lama znaczenie w Słownik bohaterów L .

  • Dodano:
  • Autor: