JERMOŁOW ALEKSIEJEWICZ co to jest
Kto to jest ŁOPACHIN ALEKSIEJEWICZ JERMOŁOW? Słownik interesów. Człowiek praktyczny, dostrzegający.

Biografia Łopachin Aleksiejewicz Jermołow

Kim był ŁOPACHIN ALEKSIEJEWICZ JERMOŁOW: postać z dramatu A. Czechowa Wiśniowy sad kupiec z żyłką do interesów. Człowiek praktyczny, dostrzegający w rzeczach jedynie ich wartość rynkową. W sprawach uczuciowych niezdecydowany i nieśmiały. Doradza; Raniewskiej rozparcelowanie majątku i oddanie działek w dzierżawę. Niespodziewanie kupuje na licytacji wiśniowy sad i dom

LITERATURA LUIS:
biografia powieści G. Greena Moc i chwała chłopiec, któremu matka czyta książkę o życiu i męczeńskiej śmierci księdza Juana. Lektura ta zbiega się z egzekucją; Księdza, którego swego czasu gościła matka. Ma łopachin aleksiejewicz jermołow.
LITERATURA LATTER KAROLINA:
biografia powieści B. Prusa Emancypantki prowadziła najznakomitszą szkołę żeńską w Warszawie;podwójnie zamężna, dwoje dzieci. Popada w kłopoty finansowe, tonie w długach. Dla jednych stanowi wzór, dla innych łopachin aleksiejewicz jermołow.
LITERATURA LINTON HEATHCLIFF:
biografia bohater powieści E. Brontë Wichrowe wzgórza syn; Heathcliffa i; Isabelli Linton;samolubny, zepsuty poprzez matkę, chorowity. Umiera wkrótce po poślubieniu; Cathy Linton łopachin aleksiejewicz jermołow.

Czym jest Jermołow Aleksiejewicz Łopachin znaczenie w Słownik bohaterów L .

  • Dodano:
  • Autor: