BILL MAITLAND co to jest
Kto to jest MAITLAND BILL? Słownik właściciel kancelarii prawniczej, oskarżony o deprawację i.

Biografia Maitland Bill

Kim był MAITLAND BILL: kluczowy bohater dramatu J.J. Osborne´a Nie do obrony właściciel kancelarii prawniczej, oskarżony o deprawację i działalność aspołeczną. Kac, dający o sobie znać, utrudnia mu obronę przed sądem, bełkocze więc słowa pełne samoponiżenia, które dowodzą, że Bill dawno zatracił poczucie sensu i celowości egzystencji. Okazuje się, iż to sen, prawdziwy jest tylko ból głowy po przepiciu. Nie jest w stanie porozumieć się ze współpracownikami ani z uwodzonymi poprzez siebie Shirley i Joy. Zawala następne terminy, zawodzi Luizę - przyjaciółkę, której potrzebuje emocjonalnie i życiowo i córkę Jane. Z trudem radzi sobie z korowodem klientów, ich kwestie wzmacniają w nim poczucie bezsensu. Traci wszystko: współpracowników, opinię w środowisku, klientów, Joy (po nieudanej nocy), ukochaną córkę, żonę, a nawet Luizę, która ma już dosyć nieudacznika

LITERATURA MÜNCHHAUSEN KARL FRIEDRICH HIERONIMUS VON:
biografia oficera pruskiego, który zabawiał przyjaciół opowiadaniem nadzwyczajnych zdarzeń , gdzie ironiczna obserwacja łączy się w jedno z blagą. Jest bohaterem między innymi książki Gotfryda Augusta Bürgera maitland bill.
LITERATURA MIERNIK:
biografia bohater opowiadania K. Brandysa Obrona Grenady pracownik Instytutu Organizacji Kultury, przydzielony do sprawowania opieki nad politycznym profilem teatru Grenada ;lustrzane odbicie; Swatkowskiego maitland bill.
LITERATURA MITKA:
biografia Korszunow Mitrij Mironycz maitland bill.

Czym jest Bill Maitland znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: