MAŁGORZATA co to jest
Kto to jest MAŁGORZATA? Słownik dziewczyna, zakochana w; Fauście i uwiedziona poprzez niego z.

Biografia Małgorzata

Kim był MAŁGORZATA: bohaterka dramatu J.W. Goethego Faust młoda, niewinna dziewczyna, zakochana w; Fauście i uwiedziona poprzez niego z pomocą; Mefistofelesa. Za utopienie dziecka i nieumyślne otrucie matki zostaje wtrącona do więzienia. Oczekując na karę śmierci nie korzysta z możliwości ucieczki, przygotowanej poprzez Fausta i Mefistofelesa. Oddaje się pod sąd Boży, gotowa odbyć karę. To przesądza o ocaleniu jej duszy

LITERATURA MAŃKA:
biografia Blizińskiego Pan Damazy biedna kuzynka; Damazego Żegoty, wychowująca się w domu jego brata;zakochana w; Sewerynie i poprzez niego odrzucona;potem zaleca się do niej; Gienio (Bajdalski), który małgorzata.
LITERATURA MOLICKA ZENIA (ZEŃKA):
biografia postaci powieści J. Kurka Grypa szaleje w Naprawie kasjerka w kinie w Jordanowie, dziewczyna o bogatej przeszłości erotycznej. Przeżywa ogromną miłość do; Zygmunta Szczepaniaka. Umiera na grypę małgorzata.
LITERATURA MICAWBER:
biografia Dickensa Dawid Copperfield przyjaciel; Dawida Copperfielda, kiedyś pracował jako urzędnik w biurze marynarki. Za niespłacone długi został uwięziony. Później, wspólnie z rodziną, kilkakrotnie małgorzata.

Czym jest Małgorzata znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: