EZRA MANNON co to jest
Kto to jest MANNON EZRA? Słownik Agamemnon , wysoki, szczupły, pięćdziesięcioletni mężczyzna, mąż.

Biografia Mannon Ezra

Kim był MANNON EZRA: postać z tragedii E. O´ Neilla Żałoba przystoi Elektrze "Agamemnon", wysoki, szczupły, pięćdziesięcioletni mężczyzna, mąż; Christine Mannon, tata; Lavinii i; Orina Mannon. Wychowany w purytańskich zasadach surowości i powściągliwości, nie potrafi kochać żony miłością szczerą i spontaniczną. Uczucia swe przelewa na córkę, która jest do niego bardzo podobna. Po powrocie do domu z wojny secesyjnej, zostaje otruty poprzez żonę, która w trakcie jego nieobecności znalazła sobie kochanka

LITERATURA MEDEA:
biografia opowieści mitologicznych Owidiusza Przemiany córka króla Ajetesa, czarodziejka, zakochuje się w Jazonie, który przybył do jej ojca po złote runo, pomaga mu je zdobyć, lecz żąda przysięgi wierności mannon ezra.
LITERATURA MOSSAKOWSKA MARIA:
biografia powieści P. Gojawiczyńskiej Dziewczęta z Nowolipek najstarsza z rodzeństwa, oczko w głowie taty, ma zamiłowanie do śpiewu, uczy się krawiectwa, wyjeżdża z matką i; Mietkiem w głąb Rosji mannon ezra.
LITERATURA MELSZTYŃSKI LUDOMIR:
biografia Wirtemberskiej Malwina, a więc Domyślność serca arystokrata, którego po tragicznej śmierci rodziców wychowywał dziadek;bywalec warszawskich salonów i uwodziciel, zakochał się w; Malwinie, aczkolwiek mannon ezra.

Czym jest Ezra Mannon znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: