MAREK co to jest
Kto to jest MAREK? Słownik mecenasa; Wilchera, jego uczeń i następca w zawodzie adwokata, w okresie.

Biografia Marek

Kim był MAREK: bohater dramatu J. Szaniawskiego Adwokat i róże wychowanek mecenasa; Wilchera, jego uczeń i następca w zawodzie adwokata, w okresie przygotowywania obrony młodego człowieka oskarżonego o kradzież róż z ogrodu mecenasa Wilchera i usiłowanie zabójstwa dowiedział się, iż spotykał się on tam z żoną mecenasa, starannie ukrywa ten fakt, ponieważ jest przywiązany do mecenasa, a również, najprawdopodobniej, sam zakochany w jego żonie

LITERATURA MAGUA (PRZEBIEGŁY LIS):
biografia F. Coopera Ostatni Mohikanin Irokez, zwiadowca w armii angielskiej. Uprowadził; Alicję Munro i; Korę Munro, chcąc w ten sposób zemścić się na ich tacie, który kiedyś za pijaństwo kazał go wychłostać marek.
LITERATURA MIESZKO LAMBERT:
biografia powieści T. Parnickiego Srebrne orły syn; Bolesława Chrobrego, mąż; Rychezy, prawowity dziedzic tronu. Przyjaźni się z; Aronem. Jedzie do Pragi, by zawrzeć układy z księciem czeskim. Wtrącony poprzez marek.
LITERATURA MENALK:
biografia Gide´a Immoralista przyjaciel; Michała, człowiek otwarcie manifestujący własną odmienność, świadomie gorszył Michała, śledząc i komentując jego małe uchybienia wobec konwencjonalnej moralności marek.

Czym jest Marek znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: