FILIP MARLOWE co to jest
Kto to jest MARLOWE FILIP? Słownik prywatny detektyw, uważany poprzez policję i przestępców za.

Biografia Marlowe Filip

Kim był MARLOWE FILIP: kluczowy bohater powieści R. Chandlera Długie pożegnania prywatny detektyw, uważany poprzez policję i przestępców za twardego faceta. Nie ma rodziny, lubi kobiety, alkohol, szachy i boks (dobry w walce na pięści), nie przywiązuje dużej wagi do pieniędzy. Jest inteligentny i dowcipny: jego sarkastyczne uwagi irytują przeciwników. Jako opowiadający (narracja w pierwszej osobie) wyszukuje niezwykłe, zaskakujące porównania i puenty, lubi także formułować aforystyczne uogólnienia

LITERATURA MED:
biografia bohater dramatu S. Grochowiaka Lęki poranne dawny przyjaciel, aktualnie doktor; Alfa, najprawdopodobniej łączy go romans z żoną Alfa marlowe filip.
LITERATURA MARLOKOWIE:
biografia G. Wellsa Wehikuł czasu ludzie (802 701 r.) żyjący pod ziemią, ich wygląd był brudnobiały, oczy szarawoczerwone, na ramionach i głowie włosy konopiaste, unikali światła dziennego, żywili się Elojami marlowe filip.
LITERATURA MAGDA:
biografia jedna z postaci w powieści Z. Romanowiczowej Łagodne oko błękitu uczennica; Dominiki i jej przyjaciółka. Zakochała się i wyszła za mąż za; Zygmunta, nauczyciela przyrody marlowe filip.

Czym jest Filip Marlowe znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: