FILIP MARLOWE co to jest
Kto to jest MARLOWE FILIP? Słownik prywatny detektyw, uważany poprzez policję i przestępców za.

Biografia Marlowe Filip

Kim był MARLOWE FILIP: kluczowy bohater powieści R. Chandlera Długie pożegnania prywatny detektyw, uważany poprzez policję i przestępców za twardego faceta. Nie ma rodziny, lubi kobiety, alkohol, szachy i boks (dobry w walce na pięści), nie przywiązuje dużej wagi do pieniędzy. Jest inteligentny i dowcipny: jego sarkastyczne uwagi irytują przeciwników. Jako opowiadający (narracja w pierwszej osobie) wyszukuje niezwykłe, zaskakujące porównania i puenty, lubi także formułować aforystyczne uogólnienia

LITERATURA MRUCZEK:
biografia kotek, występujący w książce dla dzieci M. Kownackiej Plastusiowy pamiętnik bawił się z; Plastusiem, wożąc go na swym ogonie i wygrzewając w swej sierści marlowe filip.
LITERATURA MULDOON ROBERTA:
biografia drugoplanowa postać z powieści J. Irvinga Świat wg Garpa niegdyś Robert Muldoon. Wierna przyjaciółka i towarzyszka; Jenny Fields. Działaczka jej fundacji i przyjaciółka rodziny; Garpa marlowe filip.
LITERATURA MIECZNIK:
biografia Malczewskiego Maria wdowiec, tata; Marii, nieufnie nastawiony do; Wojewody, podejrzewa go o zdradę, spisek;wyjeżdża z; Wacławem na wojnę z Tatarami, po powrocie zastaje Marię na marach;umiera nad marlowe filip.

Czym jest Filip Marlowe znaczenie w Słownik bohaterów M .

  • Dodano:
  • Autor: